Appeon

Produkty PowerBuilder a InfoMaker sa dlhodobo tešia veľkej obľube, najmä pre ich intuitívnosť, flexibilitu a rýchlosť tvorby obsahu. Zákazníci boli zvyknutí asociovať si ich so značkou Sybase, avšak keď bola spoločnosť Sybase kúpená spoločnosťou SAP v roku 2010, značka produktov sa zmenila. Názvy zostali zachované, ale produkty ako také čakali na ďalšie smerovanie. Až do roku 2016, kedy SAP odovzdal a zveril ďalší vývoj produktov spoločnosti Appeon, aby v roku 2017 bola predstavená nová verzia produktov:

Appeon PowerBuilder
Appeon InfoMaker

Experti Appeonu vynakladajú nemalé úsilie na vývoj a posun týchto produktov znovu na špicu, načúvajú komunite a prináša vylepšenia, po ktorých zákazníci dlhodobo volali. Na oficiálnom webe Appeonu je možné sledovať priebežne aktualizované roadmapy, pričom je možné hlasovať za jednotlivé vylepšenia.
Nové verzie produktov vychádzajú na 6 a 12 mesačnej báze, čo je rýchlejšie, než kedykoľvek v minulosti.

Mierne sa zmenilo licencovanie:

– aktuálny model počíta so zalicencovaním každého jedného používateľa, tzv. forma Named User;
– licencia sa po novom kupuje výhradne ako ročné predplatné, tzv. subscription, ktorá zahŕňa aj nárok na všetky nové verzie a patche, vydané počas platnosti predplatného.
Naša spoločnosť, Dataviz s.r.o. sa v roku 2018 stala autorizovaným distribútorom produktov Appeon pre Slovensko a niektoré ďalšie trhy, pričom okrem nákupu licencií poskytuje aj lokálnu podporu. Naši zamestnanci majú bohaté skúsenosti s produktami ešte z čias predaja pod Sybase a neskôr SAP, vedia preto kvalifikovane a rýchlo pomôcť s prípadnými tažkosťami.

Datasheety:
Appeon PowerBuilder 2017 R3
Appeon InfoMaker 2017 R3

Menu