Appeon

Produkty PowerBuilder a InfoMaker sa dlhodobo tešia veľkej obľube, najmä pre ich intuitívnosť, flexibilitu a rýchlosť tvorby obsahu. Zákazníci boli navyknutý asociovať si ich so značkou Sybase, avšak keď bola spoločnosť Sybase kúpená spoločnosťou SAP v roku 2010, značka produktov sa zmenila. Názvy zostali zachované, ale produkty ako také čakali na ďalšie smerovanie. Až do roku 2016, kedy SAP odovzdal a zveril ďalší vývoj produktov spoločnosti Appeon, aby v roku 2017 bola predstavená nová verzia produktov:

Appeon PowerBuilder
Appeon InfoMaker

Experti Appeonu vynakladajú nemalé úsilie na vývoj a posun týchto produktov znovu na špicu, načúvajú komunite a prinášajú vylepšenia, po ktorých zákazníci dlhodobo volali. Na oficiálnom webe Appeonu je možné nájsť všetky nové funkcionality a takisto priebežne aktualizované roadmapy.
Nové verzie produktov vychádzajú na pravidelnej 6 a 12 mesačnej báze, čo je rýchlejšie než kedykoľvek v minulosti.
Aktuálne najnovším vydaním je verzia 2019 pre kompletnú produktovú líniu: PowerBuilder, PowerServer a InfoMaker.

 

Licencovanie

– licenčný model Appeonu počíta so zalicencovaním každého jedného vývojára, tzv. Named User
– licencie sa obstarávajú výhradne formou ročného predplatného (subscription), ktoré zahŕňa aj základnú technickú podporu vrátane nároku na všetky nové verzie a patche vydané počas platnosti predplatného.

Naša spoločnosť, Dataviz s.r.o. sa v roku 2018 stala autorizovaným distribútorom produktov Appeon pre Slovensko a niektoré ďalšie trhy, pričom okrem nákupu licencií poskytuje aj lokálnu podporu. Naši konzultanti majú bohaté skúsenosti s produktami ešte z čias predaja pod Sybase a neskôr SAP, vedia preto kvalifikovane a rýchlo pomôcť s prípadnými ťažkosťami.

Datasheety:
Appeon PowerBuilder
Appeon InfoMaker

Menu