Pluginy pre PD

SAP PowerDesigner je jedinečný nástroj pre modelovanie, poskytujúci vysoký výkon a množstvo funkcionalít dostupných už v štandardnej inštalácii. Avšak v kombinácii so širokými možnosťami pre tvorbu rozšírení a pluginov doslova nejestvujú hranice toho, čo sa s ním dá dosiahnuť. Naši odborní konzultanti vám radi pomôžu prispôsobiť funkcionalitu tohto nástroja vašim špecifickým požiadavkám.

PowerDesigner plugin pre Exasol

Kým SAP PowerDesigner je skvelý nástroj na modelovanie a vývoj DWH, Datamartov, ODS a pod., chýba mu však natívna podpora pre Exasol databázu. Preto zákazníci Exasolu, ktorí boli častokrát zvyknutí pracovať s PowerDesignerom musia čeliť tejto nevýhode a hľadať alternatívy.

Ale pozor, už nemusia! Rozhodli sme sa skombinovať tieto dve úžasné technológie a integrovať ich navzájom tak, aby ste mohli využiť potenciál najlepšieho modelovacieho nástroja a najrýchlejšej in-memory databázy na trhu. To je recept na víťaznú kombináciu!

Vďaka oficiálnemu partnerstvu so spoločnosťami SAP a Exasol vieme garantovať odborné znalosti a záväzok k tejto integrácii. Sme flexibilná spoločnosť nadšene pracujúca so zákazníkmi rôznych veľkostí a zameraní. Vieme preto realizovať rôzne dodávky, od kompletného balíka: Exasol DB, SAP PowerDesigner a náš Plugin pre Exasol, až po jednotlivé čiastkové dodávky tak, aby uspokojili vaše aktuálne potreby. Neváhajte sa s nami spojiť a spoločne pre vás nájdeme najvhodnejší licenčný model.

Technické informácie

Rozumieme, že každé prostredie je odlišné, používa sa totiž rôzne množstvo techník a prístupov, ako modelovací nástroj využiť. Preto sme vytvorili Plugin s ohľadom na to, aby fungoval a podporoval takmer všetky modelovacie prístupy a metódy, ktoré môžete v rámci vývoja používať.

Okrem samotného Pluginu pre Exasol poskytujeme zákazníkom aj dodatočné konzultačné služby. Ich cieľom je pomôcť so zrýchlením a zvýšením efektivity vývoja, alebo so zavedením lepšej organizácie a štandardizácie práce vývojárov. Tieto služby sú založené na našich bohatých, dlhoročných skúsenostiach a získaných „best practices“ naprieč rôznymi segmentami. Najčastejšími službami sú napríklad: Príprava Metodík, Vlastné kontroly (custom checks), Mapping, Hromadné vytváranie tabuliek, Hromadné úpravy komentárov, Data Assesment, Master Data Management, Data Governance, prípadne unikátny Metadáta Portál.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, radi sa dozvieme ako by ste chceli skombinovať PowerDesigner a Exasol vo vašej spoločnosti.

Menu